Przejdź do treści

Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa - Konstancin

ul. Warszawska 84
05-530  Konstancin Jeziornapon. - pt. 7:00 - 21:00
sob. 8:00 - 14:00

Stacja kontroli pojazdów Warszawa – jak często wykonywać badania techniczne?

Zapewne zastanawiamy się, jak często należy wykonywać badania techniczne w stacji kontroli pojazdów w Warszawie. Każdy z pojazdów ma odrębną datę, wobec czego powinniśmy wiedzieć, kiedy należy udać się do stacji kontroli pojazdów w Warszawie w celu odnowienia przeglądu samochodu.

Częstotliwość badań technicznych zależy od wieku i rodzaju pojazdu. Nowe samochody powinno się poddać badaniom technicznym dopiero po trzech latach od rejestracji. Następnie badania to kwestia kolejno dwóch lat, a następnie rok po roku. Jednakże od tej zasady istnieją wyjątki, o których warto wiedzieć:
• Taksówki i samochody do nauki jazdy bada się rokrocznie,
• Pojazdy zabytkowe poddawane są badaniu technicznemu tylko raz,
• Przyczepy lekkie (o dmc do 750 kg) nie podlegają badaniom technicznym,
• Samochody z instalacją LPG poddawane są przeglądowi co rok.

Stacje kontroli pojazdów Dyszkiewicz oferują kompleksowe usługi, które pozwolą na profesjonalne przejście badań technicznych!

Czym różnią się badania diagnostyczne Warszawa od badań technicznych?

Badania diagnostyczne Warszawa to jedno z pojęć, które jest mylnie identyfikowane z badaniami technicznymi. Aby odpowiednio określić swoją potrzebę w stacji kontroli, powinniśmy jasno i klarownie powiedzieć, czego potrzebujemy. Badania diagnostyczne Warszawa, nie zapewniają odnowienia przeglądu rejestracyjnego. Maja one za zadanie zdiagnozowanie usterek, które mogą pojawiać się w samochodzie. Co ważne, bardzo często stosuje się tę metodę po wypadkach albo niedużych kolizjach. Jak wiadomo, nie wszystkie usterki widać gołym okiem. Z pomocą przychodzą badania diagnostyczne Warszawa.

Dlaczego warto zdecydować się na badania diagnostyczne Warszawa?

Badania diagnostyczne Warszawa to przede wszystkim dobra opcja przed przeglądem. Możemy zapoznać się ze wszystkimi usterkami, które mogą wystąpić w naszym samochodzie, motocyklu itd. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Dla naszych klientów otworzyliśmy w podwarszawskim popularnym uzdrowisku Konstancin Jeziorna aż dwa punkty diagnostyczne pojazdów. Stacja Kontroli Pojazdów Konstancin Jeziorna mieści się przy ulicy Warszawskiej i oferuje przeprowadzenie kompleksowych badań technicznych pojazdów osobowych, ciężarowych, rolniczych i wielu innych.
 
 
Wysoka jakość przeprowadzanych badań technicznych oraz pewność bezpiecznej jazdy to główne atuty usług oferowanych w naszych stacjach diagnostycznych wyposażonych w nowoczesny sprzęt poddawany okresowym przeglądom i posiadający certyfikaty ważności. W SKP Konstancin Jeziorna można dzięki temu przeprowadzić takie przeglądy jak: badanie okresowe pojazdu, badania rejestracyjne, przegląd po terminie, przegląd powypadkowy oraz przegląd przedzakupowy auta lub innego pojazdu. Jesteśmy w stanie sprawdzić parametry techniczne samochodu osobowego oraz ciężarowego do 3,5 tony DMC, motocykli, przyczep, ciągników rolniczych oraz quadów.
 
 
Cena przeglądu technicznego jest w każdym przypadku ustalana indywidulnie, w zależności od problemów, z którymi pojawiają się nasi klienci. Profesjonalne podejście naszych specjalistów i gwarancja bezpiecznej jazdy po przeprowadzonych przeglądach technicznych zyskały nam zaufanie ze strony klientów. Z wieloma z nich często współpracujemy regularnie już od kilku lat.

Cennik zsumowanych pełnych opłat wybranych rodzajów badań technicznych:

·    okresowe badania techniczne 99 zł
·    badania techniczne przed pierwszą rejestracją pojazdów sprowadzonych z zagranicy 98 zł
·    badania techniczne pojazdów z instalacją gazową 162 zł
·    badania techniczne po zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego 94 zł
·    badania techniczne po kolizji lub wypadku drogowym 94 zł
·    dodatkowe badania techniczne samochodów przystosowanych do nauki jazdy 147 zł
·    dodatkowe badania techniczne taksówki osobowej 141 zł
·    sprawdzenie samochodu przed zakupem 98 zł
·    badanie samochodu po zmianach konstrukcyjnych 82 zł
·    badanie motocykla 63 zł
·    badanie przyczepy 73 zł
·    badanie ciągnika rolniczego 40 zł
·    badanie pojazdu po zamontowaniu haka holowniczego 35 zł.
Zapraszamy do skorzystania z usług naszych stacji diagnostycznych mieszczących się nie tylko w Konstancinie Jeziornej przy ulicy Warszawskiej lub Środkowej, ale również w Piasecznie – Lesznowola i Żabieńcu, gdzie można szybko i komfortowo dojechać z Warszawy lub innych miejscowości pod stolicą.
Nasze inne Stacje Kontroli Pojazdów:
SKP Konstancin Warszawa
Stacja Kontroli Pojazdów Żabieniec
SKP Lesznowola
Wróć do spisu treści